Twoje kredyty

Nowość!

Sprawdź swoje kredyty w Norwegii.

Pobierz bezpłatny raport swoich kredytów i kart kredytowych w Norwegii

PL

Specjalista ds. sprzedaży i telefonicznej obsługi klienta

Praca zdalna lub stacjonarna/hybrydowa

Jesteśmy liderem na rynku wparcia dla Polaków pracujących w Norwegii. Od blisko dekady pomagamy naszym Rodakom w sprawach urzędowych, kredytowych, tłumaczeniu dokumentów, szeroko pojętym funkcjonowaniu na norweskim rynku pracy i świadczeń, jakie przysługują w tym kraju. Nasz zespół tworzy przyjemną atmosferę pracy, daleką od korporacyjnych zasad i zbędnych procedur. Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami. Posiadamy wygodne biuro w Gdańsku przy ul. Lęborskiej 3B, natomiast większość z nas preferuje pracę zdalną, z wykorzystaniem wygodnych narzędzi, sprzętów i mebli, w które wyposażyła nas firma. Jeśli czujesz, że takie podejście do pracy jest Ci bliskie, pasujesz do poniższych oczekiwań oraz szukasz tego, co oferujemy nie zwlekaj, tylko wyślij od razu do nas swoje CV.

Szukamy osoby, która:

  • posiada doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta – warunek konieczny
  • łatwo nawiązuje i podtrzymuje kontakty z klientami,
  • jest wytrwała oraz konsekwentna w działaniu,
  • jest samodzielna i dobrze organizuje swój czas pracy,
  • posiada doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • jest gotowa pracować w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku, 8-16 i 10-18).

Twoje obowiązki:

  • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem
  • aktywna obsługa klientów i doradztwo,
  • poszukiwanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta,
  • aktywny udział w planowaniu działań mających na celu usprawnienie obsługi klienta,
  • pozyskiwanie klientów zainteresowanych bieżącą ofertą spośród zapytań o nasze usługi oraz bazę stałych klientów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • pracę zdalną (dla zainteresowanych możliwa praca stacjonarna i hybrydowa),
  • kompleksowe wdrożenie i szkolenie na start,
  • wsparcie i dzielenie się wiedzą przez współpracowników,
  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dużą samodzielność w pracy przy wsparciu zespołu i mentora.

Nie mamy owocowych czwartków, bo pracujemy zdalnie, ale możesz skorzystać z innych benefitów:

  • bezpłatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do Multisport,
  • dofinansowanie do kursów,
  • spotkania i imprezy integracyjne.

CV wyślij od razu (czym szybciej, tym lepiej), pod adres praca@multinor.no w temacie wpisując nazwę stanowiska: Specjalista ds. sprzedaży.

Mile widziane będą aplikacje z krótkim opisem dotychczasowego doświadczenia (w treści maila lub listu motywacyjnego). Kilka dodatkowych zdań o sobie pomaga lepiej określić dopasowanie kandydata do danego stanowiska, co jest korzystne i szanuje czas obu stron :)

Co oferujemy?

Praca zdalna lub hybrydowa

Posiadamy wygodne biuro w Gdańsku przy ul. Lęborskiej 3B, natomiast większość z nas preferuje pracę zdalną, z wykorzystaniem wygodnych narzędzi, sprzętów i mebli, w które wyposażyła nas firma.

Przyjazne stanowisko pracy

Oferujemy wygodne i przyjazne środowisko pracy, a także nowoczesne narzędzia. Duże monitory, wygodne krzesła i biurka, programy pracy, które sami tworzymy na potrzeby wykonywania naszych zadań. To wszystko dostępne zarówno w biurze, jak i podczas pracy zdalnej.

Atmosfera

Daleko nam do korporacyjnego modelu organizacyjnego. Cenimy sobie możliwość partnerskiej współpracy. Nasz zespół tworzą pełni optymizmu i otwarci na koleżeńską pomoc ludzie. Dobre relacje i satysfakcja z pracy to dla nas podstawa.

Wspólne wyjścia

Spotkania integracyjne i wspólne wyjścia do restauracji organizujemy regularnie, by móc spędzić ze sobą czas na żywo i wspólnie świętować sukcesy. To ważny element naszej pracy, szczególnie obecnie, gdy pracujemy zdalnie.

Prywatna opieka medyczna

Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej dla pracowników, dostępną również w pakietach obejmujących rodzinę, czy bliskich.

Ubezpieczenie na życie

Dajemy możliwość atrakcyjnego dofinansowania do ubezpieczenia na życie, które nasi pracownicy mogą również rozszerzyć na swoje rodziny.

Karta Multisport

Dbasz o kondycję fizyczną, zdrowie, chcesz aktywnie uczestniczyć w zajęciach sportowych? Oferujemy dofinansowanie do karty Multisport, dzięki której masz dostęp do szerokiej oferty obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Kursy rozwojowe

Z nami możesz rozwijać swoje umiejętności, języki i narzędzia, korzystając z dofinansowania do kursów, czy szkoleń, w których chcesz wziąć udział.

Kontakt

Infolinia czynna Pn-Pt 8:00-18:00

Dołącz do Nas!

Dołącz swoje CVLoading...

lub wyślij swoją aplikację na adres:

Administratorem Twoich danych osobowych jest MultiNOR sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS 0000546209, NIP: 584-273-49-23. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności.